افتادن فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی

افتادن: فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی شناسایی دستگیری اخبار حوادث کلاشینکف قتل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جایزه مربی اخلاق این فصل باید به من برسد / مورینیو

سرمربی منچستریونایتد می‌گوید جایزه خوش رفتارترین مربی فصل لیگ برتر را در این فصل باید به او بدهند.

جایزه مربی اخلاق این فصل باید به من برسد / مورینیو

مورینیو: جایزه مربی اخلاق این فصل باید به من برسد

عبارات مهم : جایزه

سرمربی منچستریونایتد می گوید جایزه خوش رفتارترین مربی فصل لیگ برتر را در این فصل باید به او بدهند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد با ژوزه مورینیو در این فصل در رده دوم لیگ برتر قرار گرفته است و در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی نیز حضور دارند.

جایزه مربی اخلاق این فصل باید به من برسد / مورینیو

ژوزه مورینیو قبل از بازی تیمش برابر نیوکاسل در صحبت هایی گفت: امسال خیلی جدی به دنبال این هستم که جایزه خوش رفتارترین مربی سال را به خود تخصیص داده شده است دهم. در لیگ برتر جایزه های زیادی وجود دارند. جایزه عالی ترین مربی و جوایز دیگری وجود دارند و یک جایزه را هم باید به برترین مربی اخلاق بدهند. مربی که در کنار زمین مسابقه عالی ترین واکنش‌ها ممکن را دارد. من امسال غیر از بازی با ساوتهمپتون که پای من وارد زمین شد، در بقیه بازی ها کوچکترین مشکلی جهت داور چهارم ایجاد نکردم. امسال خیلی تلاش کردم. البته این طور نبود که قبلا مربی خیلی بدی بوده باشم و الان اوضاع تفاوت کرده باشد.

به نظر می رسد کنایه مورینیو به یورگن کلوپ و آنتونیو کونته و حتی پپ گواردیولا باشد که در این فصل چندین بار در کنار زمین حاشیه ساز شدند.

سرمربی منچستریونایتد می‌گوید جایزه خوش رفتارترین مربی فصل لیگ برتر را در این فصل باید به او بدهند.

سرمربی یوناید راجع به اوضاع تیم اضافه کرد: شرایط تیم خوب است و همه چیز عالی پیش می رود. اریک بایی و دلی بلیند در دسترس نیستند و زلاتان از دو روز قبل تمرین با تیم را شروع کرده هست، بعد دو روز است که با گروه است و در حال پیشرفت، ما شرایط خوبی داریم. راجع به پوگبا نیز باید بگویم که اهمیتی ندارد که تیم با چه تاکتیکی بازی می کند، از نظر من پوگبا یک هافبک هست، او یک هافبک است و پیدا کردن هافبک با پتانسیلی زیاد نسبت به پوگبا کار دشواری است لیکن او همه چیز دارد.

دو تیم منچستریونایتد و نیوکاسل تاکنون ۴۵ بازی در برابر هم در لیگ برتر انجام داده اند که سهم شیاطین سرخ ۲۶ و سهم نیوکاسل ها فقط پنج برد بوده است و ۱۴ بازی هم مساوی شده است است.

واژه های کلیدی: جایزه | مورینیو | نیوکاسل | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz