افتادن فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی

افتادن: فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی شناسایی دستگیری اخبار حوادث کلاشینکف قتل

پشت پرده نارضایتی رونالدو از رئال مادرید چیست؟

به گزارش خبرآنلاین، چند هنگامی که است که کریستیانو رونالدو از شرایطش در رئال مادرید راضی نیست. هیچکس علت نارضایتی او را نمی داند به جز خودش. البته رونال..

ادامه مطلب

بازیکنی مانند مسی نخواهد آمد / تورس

به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، فرناندو تورس، ستاره اتلتیکو مادرید به مقایسه بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پرداخت. تورس: بازیکنی مانند مسی نخواهد ..

ادامه مطلب

پیش‌بینی یک تحلیل‌گر مشهور اسپانیایی از قرعه کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸

میسترچیپ یک تحلیل‌گر مشهور آمار و ارقام سرگروه کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ را آرژانتین می‌داند.  آینده نگری یک تحلیل گر ..

ادامه مطلب

مسی و یاران قرار بود جای دوستان احمدی‌نژاد رقیب کشور عزیزمان ایران باشند

تیم ملی کشور عزیزمان ایران می توانست کمتر از 20 روز دیگر در هلند با آرژانتین بازی کند اگر لابی های سیاسی علیه کشور عزیزمان ایران ممانعت نمی کردند. ..

ادامه مطلب

یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی اوقات یکسری پاس‌های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند. شفر:یکسری بازی را به شوخی ..

ادامه مطلب

محرومیتی کلوب استقلال را ترساندن نمی کند / افتخاری

مدیرعامل استقلال می گوید هیچ خطری آبی ها را جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا ترساندن نمی‌کند.  افتخاری: محرومیتی کلوب استقلال را ترساندن نمی کند عبارات م..

ادامه مطلب

پاسخ رحمتی به ادعای عضو هیئت مدیره استقلال (عکس)

عکس‌های انتشار یافته از دروازه‌بان استقلال روی نیمکت در بازی برابر پارس جنوبی ادعای اکبر عباس ملکی را رد می‌کند.  پاسخ رحمتی به ادعای عضو ه..

ادامه مطلب

واکنش انصاری‌فرد به هم‌گروهی با یوونتوس و بارسلونا

کریم انصاری فرد می‌گوید تیمش در گروه مشکل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است و باید تلاش‌شان را جهت افزایش چند برابر کند.  واکنش انصاری ف..

ادامه مطلب

برنامه جدی من اصلاح سن مدیریتی ورزش کشور است / سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان گفت: برنامه جدی من در هشت ماه حضورم در وزارت ورزش و جوانان ، حفظ ثبات و آرامش ایجاد شده است و تثبیت آن بود. سلطانی فر: برنامه ..

ادامه مطلب