افتادن فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی

افتادن: فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی شناسایی دستگیری اخبار حوادث کلاشینکف قتل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلم زندگی خالق «هری پاتر» وارد «لیست سیاه» هالیوود شد

«ساندی مورنینگ هرالد» نوشت: فیلمی راجع به زندگی «جی.کی. رولینگ» ـ رمان‌نویس مشهور انگلیسی و خالق هفت‌گانه «هری پاتر» ـ وارد «لیست سیاه» فیلمنامه‌های محبوب، ولی

فیلم زندگی خالق «هری پاتر» وارد «لیست سیاه» هالیوود شد

فیلم زندگی خالق «هری پاتر» وارد «لیست سیاه» هالیوود شد

عبارات مهم : زندگی

«ساندی مورنینگ هرالد» نوشت: فیلمی راجع به زندگی «جی.کی. رولینگ» ـ رمان نویس مشهور انگلیسی و خالق هفت گانه «هری پاتر» ـ وارد «لیست سیاه» فیلمنامه های محبوب، ولی ساخته نشده سینمای هالیوود شد.

به گزارش ایسنا، این لیست که با تحقیق از بیش از ۲۷۵ استودیو و کمپانی فیلمسازی تهیه شده، خاص فیلمنامه هایی است که هنوز به مرحله تولید نرسیده اند، ولی آینده نگری می شود محبوبیت زیادی کسب کنند.

فیلمنامه زندگی «رولینگ» را «آنا کلاسن» به نگارش درآورده و در آن به ماجراهایی که «رولینگ» از ۲۵ سالگی پشت سر گذاشته، می پردازد. در این فیلم علاقه اول «رولینگ»، بارداری غیرمنتظره او، از دست دادن شغل و افسردگی و بعد از آن، نگارش رمان های «هری پاتر» نمایش داده خواهد شد.

بازیگران سرشناسی چون «جکی جیلنهال»، «سوفی ترنر» و «پاتریشیا آرکوئت» فیلمنامه های موجود در «لیست سیاه» را در توئیتر خود اعلام کرده اند. با توجه به آمار بدست آمده، رکورد تعداد فیلمنامه نویسان زن در فهرست امسال شکسته شده است و قهرمان حدود نیمی از فیلم ها، زن هستند.

«جی.کی. رولینگ»، نویسنده مشهور انگلیسی که از سوی مجله «فوربز» عنوان سومین سلبریتی ثروتمند دنیا لقب گرفته، بعد از تمام شدن هفت گانه «هری پاتر» هم به پیمودن پله های موفقیت ادامه داد. در سال ۲۰۱۶ فیلم جدیدی برگرفته از کتاب های «هری پاتر» یعنی «هیولاهای خارق العاده و زیستگاه آن ها» که خود «رولینگ» نگارش فیلمنامه آن را نیز بر عهده داشت، اکران شد و بیش از ۴۷۳ میلیون دلار در سینماهای دنیا فروش داشت.

ضمن این که نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین شده» که «رولینگ» یکی از نویسندگان آن بود نیز در «تئاتر وست اِند» لندن به روی صحنه رفت. بعد از استقبال فراوان مخاطبانش، نمایشنامه «هری پاتر و فرزند نفرین شده» نیز روانه بازار شد و از سوی خوانندگان، عنوان هشتمین قسمت این مجموعه رمان های «هری پاتر» را دریافت کرد.

«هری پاتر و سنگ جادو»، «هری پاتر و تالار اسرار»، «هری پاتر و زندانی آزکابان»، «هری پاتر و جام آتش»، «هری پاتر و محفل ققنوس»، «هری پاتر و شاهزاده دورگه» و «هری پاتر و یادگاران مرگ» هفت کتاب رسمی منتشرشده از مجموعه رمان های تخیلی «هری پاتر» هستند و تاکنون هشت فیلم نیز بر اساس این رمان ها ساخته شده است که به فروشی بالغ بر هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلاری دست یافته تا با پیشی گرفتن از مجموعه «جیمزباند»، در مکان نخست پرفروش ترین سری فیلم های تاریخ سینما قرار بگیرند.

فیلم زندگی خالق «هری پاتر» وارد «لیست سیاه» هالیوود شد

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | مجموعه | میلیون | هالیوود | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz