افتادن فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی

افتادن: فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی شناسایی دستگیری اخبار حوادث کلاشینکف قتل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ناموس ساکنان مسکن مهر چه کنند؟ ، ماجرای ویلای لواسان آقای وزیر، آقای آخوندی کوه دنا رابا بولدوزر صاف کن

به گزارش خبرآنلاین، جلسه علنی عصر امروز مجلس به استیضاح عباس آخوندی وزیر راه تخصیص داده شده است یافت. موافقان استیضاح آخوندی در چند نوبت پشت تریبون قرار گرفتند

ناموس ساکنان مسکن مهر چه کنند؟ ، ماجرای ویلای لواسان آقای وزیر، آقای آخوندی کوه دنا رابا بولدوزر صاف کن

آقای آخوندی کوه دنا رابا بولدوزر صاف کن/ماجرای ویلای لواسان آقای وزیر/ناموس ساکنان مسکن مهر چه کنند؟

عبارات مهم : مدرسه

جلسه استیضاح آخوندی با حواشی در صحن علنی مجلس همراه بود.

به گزارش خبرآنلاین، جلسه علنی عصر امروز مجلس به استیضاح عباس آخوندی وزیر راه تخصیص داده شده است یافت. موافقان استیضاح آخوندی در چند نوبت پشت تریبون قرار گرفتند و دلایل خود جهت موافقت با استیضاح وزیر راه را بیان کردند. نطق نمایندگان ولی با حواشی جالبی نیز همراه بود که در ادامه بخشی از آن آمده است.

احد آزادی خواه؛
گاهی شنیده می شود خود شما علاقه ای به ادامه کار ندارید، آیا باید در وزارتخانه ای وزیرش علاقه به ادامه فعالیت نداشته باشد و باز هم در آنجا حضور داشته باشد.

*آقای وزیر! گفتید با کسی غرض شخصی ندارید و طرح های دولت قبل را به آخر می رسانید ولی نرساندید، آیا باید ناموس ساکنان مسکن مهر هر روز مسیر طولانی در سرما و گرما را طی کنند تا فرزند خود را به مدرسه برسانند؟ شما گفتید مسکن مهر باید از امکاناتی مثل مدرسه و بیمارستان برخوردار شوند، آیا این کار را کردید؟

*من به منزل شخصی کار ندارم ولی یک بار توضیح بدهید .

نادر قاضی پور؛
*آقای آخوندی بحث امروز ما شرکت های بی شمار و پیمانکارها و خانواده و شرکای شما نیست، بحث حلال و حرام بودن هست. بحث ویلای لواسانات هست. آیا درست است که احداث آن ویلا در لواسان با ساختمان مجلس بهارستان همزمان بوده و آیا مناسبتی دارد که میلگردهای زیادی وارد مجلس شده است و از آنجا که پیمانکاران و شرکت ایرانیان متعلق به نزدیکان بوده اند، میلگردها به لواسانات برده می شد در حالیکه شما وزیر مسکن و شهرسازی بوده اید؟

محمدقسیم عثمانی؛
* کسانی که در راه ها از بین می روند افرادی هستند که توان خرید خودروهای چند صد میلیونی را ندارند و پیکان سواران و پژوسواران هستند.

عدل هاشمی پور؛
جواب شما به ما اطراف حوادث اخیر چیست؟ کسانی که غیربومی بودند ولی آنجا آمدند و به دنبال جنازه عزیزان خود بودند، مهمان نوازی مردم ما را دیدند. باید جنابعالی مشاوری را جذب کنید تا کوه دنا را با بولدرز صاف کنید تا بتوانیم صاحب هواپیما بشویم؟ با گونی دست و پا و سر و… را از اوج به پایین انتقال یافته می کنند. چه کسی می خواهد جواب بدهد؟ ربیعی رای آورد، شما هم رای بیاورید، چه کسی جواب ما را می دهد؟

ناموس ساکنان مسکن مهر چه کنند؟ ، ماجرای ویلای لواسان آقای وزیر، آقای آخوندی کوه دنا رابا بولدوزر صاف کن

واژه های کلیدی: مدرسه | استیضاح | عباس آخوندی | استیضاح وزیر راه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz