افتادن فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی

افتادن: فرمانده انتظامی سرهنگ زبیدی هماهنگی شناسایی دستگیری اخبار حوادث کلاشینکف قتل

گت بلاگز اخبار حوادث تصویر ، برادران گوشی تلفن همراه قاپ را شناسایی کنید

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، از دستگیری دو برادر خبر داد که در پوشش دست فروش و به بهانه فروش ساعت و ادکلن اقدام به دزدی گوشی گوشی

تصویر ، برادران گوشی تلفن همراه قاپ را شناسایی کنید

برادران گوشی تلفن همراه قاپ را شناسایی کنید/ عکس

عبارات مهم : ماشین

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، از دستگیری دو برادر خبر داد که در پوشش دست فروش و به بهانه فروش ساعت و ادکلن اقدام به دزدی گوشی گوشی به شیوه قاپ زنی می کردند .

به گزارش گروه تحریریه سایت، سرهنگ احمد نجفی، مدیر پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: در مورخه 21/01/1397 وقوع یک فقره دزدی گوشی گوشی به شیوه قاپ زنی به کلانتری 140 باغ فیض اعلام شد. با حضور مأمورین در محل سرقت، مالباخته اظهاراتش عنوان داشت: ساعت 09:30 در حال عبور از خیابان فهیمی – نرسیده به بلوار اباذر بودم که یک جوان کت و شلواری با پیراهن قرمز و موهای بلند قهوه ای رنگ با مراجعه به من مدعی فروش ساعت، عطر و ادکلن شد؛ بنده عدم میل به خود جهت خرید را اعلام کرده ولی این جوان با اصرار و خواهش از من درخواست ثبت شماره تماسش در گوشی تلفن همراهم را نمود تا هر زمانی که قصد خرید عطر ، ادکلن و یا ساعت داشتم با او تماس گرفته و او نیز با قیمتی ممناسب نسبت به تهیه سفارش من اقدام نماید؛ به اصرار این شخص ، گوشی گوشی خودم را جهت ثبت شماره تماس از جیب خارج کرده بودم که به محض در آوردن گوشی، ناگهان این شخص که تا آن لحظه تصور می کردم واقعا دست فروش هست، اقدام به قاپیدن گوشی کرد و در ادامه با پژو 405 نقره ای رنگی که منتظر او ایستاده بود، با نفر دوم که راننده ماشین بود از محل متواری شد.

سرهنگ احمد نجفی در خصوص روند دستگیری متهمین عنوان داشت: در ادامه تحقیقات از مالباخته، کارآگاهان موفق به شناسایی یک دستگاه ماشین پژو 405 نقره ای به شماره انتظامی ایران10/***ق43 شدند ؛ با شناسایی مالک پژو 405 نقره ای، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که این ماشین چندی پیش و به صورت قولنامه ای چندین نوبت خرید و فروش شده است است که نهایتا آخرین خریدار ماشین در شهرستان شهریار – منطقه فردوسیه شناسایی شد.

تصویر ، برادران گوشی تلفن همراه قاپ را شناسایی کنید

با شناسایی تصویر آخرین خریدار ماشین به نام “سعید . ت” ( 25 ساله ) از سوی مالباخته، کارآگاهان با بررسی سوابق این شخص اطلاع پیدا کردند که سعید از مجرمین سابقه دار در زمینه دزدی به همین شیوه و شگرد است و آخرین بار نیز در استان خراسان رضوی – شهرستان مشهد به اتهام دزدی به شیوه فوق دستگیر و روانه زندان شده است است.

همزمان با شناسایی سعید به عنوان یکی از سارقین ، صاحب مهم ماشین پژو 405 با مراجعه به پایگاه دوم پلیس آگاهی عنوان داشت که در وقت مالکیت ماشین اقدام به راه اندازی سیستم مکان یاب ( GPS ) بر روی ماشین شخصی اش نموده است ؛ بلافاصله با بهره گیری از سیستم مکان یاب موجود بر روی ماشین ، کارآگاهان موفق به شناسایی محل تردد ماشین متهمین در منطقه مسعودیه شده است ، با حضور در منطقه مسعودیه اقدام به شناسایی ماشین مذکور کرده و در حالیکه “سعید . ت” به همان شیوه و شگرد و در پوشش فروش عطر و ادکلن قصد انجام سرقتی دیگر را داشت ، وی و برادرش به نام “غلام . ت” ( 27 ساله ) را در مورخه 10/02/1397 و دقیقا در وقت ارتکاب دزدی دستگیر کردند .

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی ، مدیر پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهمین عنوان داشت: با توجه به دستگیری متهمین در صحنه ارتکاب سرقت، شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان، اعتراف صریح متهمین و نهایتا پراکندگی مناطق ارتکاب دزدی در شهر تهران، هماهنگی های مورد نیاز با بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 5 پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت انتشار بدون پوشش تصویرهای این دو متهم انجام شده است است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویرهای متهمین شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی در جنت آباد – خیابان شاهین شمالی مراجعه نمایند.

واژه های کلیدی: ماشین | شناسایی | پلیس آگاهی | عطر و ادکلن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz